Araç Kiralama Rehberi

loading

KUR HESAPLA

Nasıl rezervasyon yapabilirsiniz ?

* Online olarak www.durucar.com.tr internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve isterseniz kolay bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz.

* Erken rezervasyon yaptırmanız durumunda uygun fiyatlar alabilirsiniz

* 0212 352 91 81 numaralı çağrı merkezini arayarak mesai saatleri içerisinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

rezervasyon@durucar.com.tr adresine mail atarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.


Aracınızı nasıl teslim alabilirsiniz?

Rezervasyonunuz ilgili ofise iletilir ve en uygun Durucar aracı sizin için hazırlanır. Rezervasyon detaylarınız size e-mail olarak iletilir.

Rezervasyon bilgilerinizle ofise gitmeniz yeterli. Havalimanlarında karşılama olan ofislerimizde SMS ile ilgili yönlendirmeler yapılarak otoparkta aracınız teslim edilir.


Aracı nasıl iade edebilirsiniz ?

Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz ofise gitmeniz yeterli. Aracı istediğiniz Durucar ofisinde teslim edebilirsiniz. Alış ofisi ile bırakış ofisi farklı olması halinde oluşabilecek tek yön ücreti için rezervasyon sorumlusuna danışınız. Kiralama süresince her türlü soru ve sorunlar için size bildirilen telefon numarasından yetkili çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.


Faturanızı nasıl alabilirsiniz ?

Kiralamanın işlemlerinizin tamamlanması sonrasında kiralama kontratınız kapatılır ve en geç 7 iş günü içerisinde faturanız düzenlenir ve  “e-posta” ile tarafınıza ulaştırılır.


Abonelik İndirim fırsatları, kampanyalar ve diğer yeniliklerden ilk siz haberdar olun

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X