İstanbul Atatürk Havalimanı (IST)

loading
141,00 TL'den itibaren
Lokasyon Açılış/Kapanış Saatleri
  Açılış Saati Kapanış Saati
Pazartesi09:0018:00
Salı09:0018:00
Çarşamba09:0018:00
Perşembe09:0018:00
Cuma09:0018:00
Cumartesi09:0017:00
PazarLokasyon tüm gün kapalıdır

İstanbul Atatürk Havalimanı

İstanbul Atatürk Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Durucar Rental İstanbul Atatürk Havalimanı Ofis'e hoşgeldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Durucar standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Atatürk Havalimanı Araç Kiralama:

İstanbul Atatürk havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alırsınız ve Eşsiz tarihi birikimi ve muhteşem doğal güzellikleriyle dünyada ön plana çıkan İstanbul, son yıllarda pek çok uluslararası organizasyona da başarıyla imza atarak kongre turizminde de ne kadar iddialı olduğunu gösterdi.Eski Dünyanın merkezinde yer alan İstanbul, tarihi abideleri ve şahane tabii manzaraları ile çok önemli bir megapoldür. Asya ile Avrupa Kıtaları'nın dar bir deniz geçidi ile ayrıldığı yerde, iki kıta üzerinde kurulu ve dünya üzerinde içinden deniz geçen tek şehirdir. Durucar Rental olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.



Durucar Rental Atatürk Havalimanı:

Uçaktan indiğinizde terminal de yer alan ofisimizden işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Personelimiz sizi bekliyor olacak. Araçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında hazır sizi bekliyor olacak. İyi yolculuklar dileriz.

 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Ofisimiz Dış Hatlar Gelen yolcu terminalindedir. Terminal bina çıkışının tam karşısında, Havalimanı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Atatürk havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Durucar Rental personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.


Daha Büyük Görüntüle
Lokasyon tek yön ücretleri
ALIŞ BİLGİLERİ BIRAKIŞ BİLGİLERİ Minimum Kiralama Süresi Tek yön ücreti Mesafe Hesaplama
İstanbul Atatürk Havalimanı (IST)İstanbul Etiler Ofis1 gün50,00 TLMesafe Hesaplama
İstanbul Atatürk Havalimanı (IST)İstanbul Havalimanı (ISL)1 gün100,00 TLMesafe Hesaplama
İstanbul Atatürk Havalimanı (IST)İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)1 gün120,00 TLMesafe Hesaplama
Abonelik İndirim fırsatları, kampanyalar ve diğer yeniliklerden ilk siz haberdar olun

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X